pielęgnacja dłoni

Manicure SPA jest to  zabieg dużo szerszy w porównaniu do manicure klasycznego. Oprócz pielęgnacji paznokci zabiegowi poddawane są także dłonie. Dzięki temu nie tylko paznokcie stają się zdrowsze i odświeżone, ale także skóra dłoni. Co ważne, jest to zabieg niezwykle relaksujący.

Manicure SPA obejmuje pielęgnację dłoni. Odbywa się to poprzez delikatny peeling, a następnie nakłada się na dłonie maseczkę odżywczą zawierającą witaminy i minerały. Składniki odżywcze zawarte w maseczce wnikają w skórę dłoni i ją skutecznie regenerują.

Zabieg rozpoczyna się od kąpiel dłoni. Następnie na paznokciach przeprowadza się klasyczny manicure. Kolejny krok to peeling oraz masaż dłoni. Na koniec na dłonie nakładana jest odżywcza maseczka.

Zabieg niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim to zregenerowane i odświeżone dłonie. Dzięki temu skóra przestaje być szorstka i sucha. Skóra staje się także miękka i elastyczna. Oczywiście paznokcie stają się zdrowe i wyglądają pięknie. Po samym zabiegu czujemy się zrelaksowani i wypoczęci.