pielęgnacja dłoni

Manicure SPA jest to  zabieg dużo szerszy w porównaniu do manicure klasycznego. Oprócz pielęgnacji paznokci zabiegowi poddawane są także dłonie. Dzięki temu nie tylko paznokcie stają się zdrowsze i odświeżone, ale także skóra dłoni. Co ważne, jest to zabieg niezwykle relaksujący.

Manicure SPA obejmuje pielęgnację dłoni. Odbywa się to poprzez delikatny peeling, a następnie nakłada się na dłonie maseczkę odżywczą zawierającą witaminy i minerały. Składniki odżywcze zawarte w maseczce wnikają w skórę dłoni i ją skutecznie regenerują.

Zabieg rozpoczyna się od klasycznego manicure, który polega na usunięciu skórek oraz opiłowaniu i nadaniu kształtu płytce. Kolejny krok to peeling oraz masaż dłoni. Na koniec na dłonie nakładana jest odżywcza maseczka.

Zabieg niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim to zregenerowane i odświeżone dłonie. Dzięki temu skóra przestaje być szorstka i sucha. Skóra staje się także miękka i elastyczna. Oczywiście paznokcie stają się zdrowe i wyglądają pięknie. Po samym zabiegu czujemy się zrelaksowani i wypoczęci.