STYLIZACJA BRWI I RZĘS

Laminowanie, botox i lifting rzęs to zabieg, który zadedykowany jest osobom, pragnącym uzyskać efekt naturalnego mocnego podkręcenia, uniesienia, pogrubienia, wydłużenia rzęs oraz poprawić ich kondycję na 6 do 8 tygodni.

Lifting rzęs to innowacyjna metoda trwałego podkręcania rzęs, która cieszy się dużą popularnością wśród kobiet. Po zabiegu rzęsy są optycznie dłuższe, podkręcone. zalotne, ciemniejsze i odżywione.

Laminacja rzęs to zabieg rozszerzający do liftingu rzęs, który wykonywany jest bezpośrednio po liftingu, bądź koloryzacji polegający na pokryciu rzęs kompleksem olejków, witamin, keratyny, kolagenu roślinnego, które odżywią i jednocześnie zabezpieczą rzęsy tworząc swego rodzaju powłokę na rzęsach

Botox jest to rewolucyjna kuracja odżywiająca oraz suplementująca zabiegi liftingu rzęs, laminacji i koloryzacji rzęs. Botox odbudowuje zniszczone włókna włosa dzięki skoncentrowanym aktywnym składnikom takim jak organiczny olej jojoba, olej z nasion czarnuszki siewnej czy proteiny jedwabiu, które gwarantują nawilżenie, naprawę i odświeżenie rzęs dodając im niesamowitego blasku i miękkości jednocześnie eliminując suchość.